GELİN HAMAMI


Geleneklerimiz arasında, düğünden önce dostlarla yapılan bir hamam sefası oldukça yaygındır. Suya sabuna dokunulmadan evlilik olmaz anlayışıyla yola çıkarak bu eğlenceli gününüzde sizler için en iyi organizasyonu sunuyoruz. *Rezervasyon gereklidir

KÖPÜK MASAJI


Vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı bir masajdır. Köpük masajıyla hem fiziksel anlamda hem de ruhsal olarak arındığınızı hissedebilirsiniz.

SAUNA


Sauna, derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınızı artırarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir.

KESE


Keselenmenin sağlık açısından önemli faydaları bulunmaktadır. Cildinizin oksijen almasını kolaylaştırır ve kılcal damarların kanlanmasını artırarak cildi besler.

MASAJ


Tüm bedene cilde uygun seçilen yağlar aracılığıyla uygulanan, dinlendirici masaj türüdür. Kan dolaşımını hızlandırır, kas ağrılarını giderir ve stresin uzaklaşmasını sağlar.

CİLT BAKIMI


Cildinizdeki özellikle hava kirliliği, düzensiz beslenme ve yaşlanmanın sebep olduğu leke, kırışıklık ve sivilce gibi problemlere karşı düzenli olarak kil maskesi uygulanması etkili bir çözümdür.
Hemen AraYol Tarifi AlınResim Galerisiİletişim